Pakume hoolduskoristust nii ettevõtetele kui ka kodudesse. Hoolduskoristuse mõte on hoida ruumid korras/puhtad igapäevaseks kasutamiseks. Nagu ka muude teenuste puhul on siin oluline dialoog osapoolte vahel, et teenus vastaks ootustele. Anname endast parima, et teha kliendi elu mugavaks. Pakume lisaks jooksvale teenusele näiteks ka kulutarvikuid (pehmepaber, prügikotid, puhastus- ja desovahendid jne), vahel vajaminevaid eripuhastusteenuseid, väliterritooriumi korrashoidu (suvel muru niitmine ja trimmerdamine, talvel lume ja libedusega seonduvad tegevused), porivaipade vahetusteenust jne. Kui nimekirjast jäi midagi välja aga on tarvis, andke teada! 😊

Pakkumise saamiseks võtke ühendust, saame kokku, kaardistame olukorra ja saame teha pakkumise. Meie senine kogemus näitab, et kliendid, kes meil on, on meiega rahul. On see siis hinna, kvaliteedi, suhtumise või millegi muu pärast, ei oskagi öelda. Üks on kindel, me anname endast alati parima, et meiega oldaks rahul.


Hindame oma olemasolevaid kliente kõrgelt ning oleme Teile väga tänulikud, et usaldate meid. Iga toimiva suhte aluseks on suhtlus ja usaldus. Suhelge meiega ja meie anname endast parima, et võita Teie usaldus!