Eritöid on väga palju eriskummalisi, sellepärast peetaksegi neid eritöödeks. Enamlevinud eritööd on akende pesu, põrandate süvapesu ja vahatamine, vaipade ja muu tekstiili süvapesu jne.. 

Meile aga meeldivad veelgi erilisemad eritööd… 🙂 Näiteks peseme valgeid krohvitud majade fassaade, betoonist pindasid, katuseid, tänavakive jne. Samuti puhastame vihmaveerenne. 

Paljusid töid on tehtud aastaid, kui mitte kümneid, ühte ja sama meetodit kasutades. Öeldakse, et ei tasu jalgratast leiutada, kui see juba leiutatud on, aga samas kui saab sellele rattale mootori peale panna, leiame, et see oleks ju veel ägedam! 🙂 Maakeeli tähendab see siis seda, et kui mingit tööd on võimalik teha kuidagi efektiivsemalt kasutades kaasaegseid töövahendeid, võtteid, siis kindlasti proovime seda teha!

Miks ei leia siit lehelt tööde hindasid.. Kuna eritööd on erilised, ehk siis olukorrad on väga erinevad, siis on ka tööde maksumus iga töö puhul erinev, eristuv. Ärge pahandage, ei taha end põnevaks teha ja end külla pressida, aga enne peaks ikkagi nägema, millega on tegemist, et saaks öelda, palju selle kõrvaldamine maksma võiks minna.

katuste pesu
sillutuskivi pesu